قیمت انواع کراتینه مو

by کراتینه مو in آگوست 27, 2019

کراتینه مو روشی برای صافی و احیای موها می باشد که از گذشته نه چندان دور تا به حال کاربرد داشته و بانوان زیادی را به خود جذب کرده است. لازم است بدانید ماده سازنده مو و ناخن انسان کراتین می باشد و به همین دلیل این عملیات را کراتینه نامیده اند. ماده اصلی موجود در کراتینه همان کراتین سازنده مو می باشد و به همین دلیل سبب صافی، براقی و نرمی دوباره مو ها میشود. کزاتینه مو انواع مختلفی دارد که قیمت هر کدام از آن ها با یکدیگر متفاوت است. ما در زیر به تعریف انواع کراتینه مو و قیمت آنها می پردازیم.

کراتینه مو چند نوع دارد؟

 1. کراتینه تقویت و احیای دوباره مو ها
  در این حالت کراتینه که همان پروتئین سازنده مو ها می باشد‌ می تواند جایگزین پروتئین از دست رفته موها شود و آن ها را دوباره احیا کند. کراتینه احیا در نوبت اول می تواند تا 10% موهای صدمه دیده را تقویت کند و اما در نوبت های بعدی و همینطور با استفاده از انواع مختلف ماسک مو می توان مو ها را تا 40% نیز احیا و تقویت کرد
 2. کراتینه صافی
  معمولا کسانیکه موهای وزی دارند و به دلیل رنگ کردن های مکرر موهایشان صافی خود را از دست داده است، دست به این مدل کراتینه صافی می‌زنند. در این مدل کراتینه، علاوه بر پروتئین های موجود، مواد شیمیایی مختلفی نیز در کراتینه وجود دارد که باعث صاف شدن مو ها می شود. اما باید در نظر داشت که صافی موها با کراتینه مو دائمی نمی باشد و تا ۳ ماه اثر خود را نشان می دهد.
قیمت انواع کراتینه مو

قیمت انواع کراتینه مو

 

همچنین بخوانید : قیمت انواع نرم کننده مو

قیمت انواع کراتینه مو چند است؟

قیمت انواع کراتینه مو بستگی بسیاری به نوع کراتینه و مواد شیمیایی موجود در آن دارد که هر قدر برند کراتینه بهتر باشد، به طبع قیمت آن نیز بالاتر می‌رود. اما نکته دیگر بلندی موها می باشد. بدین صورت که هر قدر مو ها بلندتر باشد میزان کراتینه مصرف شده نیز بیشتر خواهد بود که باعث می شود قیمت بالاتر برود. ما در زیر میانگین قیمت کراتینه مو در مناطق مختلف تهران را تهیه کرده ایم.

 1. شمال تهران
  از 700,000 تا 1,500,000
 2. شرق تهران
  از 500,000 تا 1,200,000
 3. غرب تهران
  از 500,000 تا 1,200,000
 4. جنوب تهران
  از 400,000 تا 700,000

باید توجه کنید که مواد به کار رفته در کراتینه مو بسیار اهمیت دارد و اگر مواد شیمیایی موجود در آن از کیفیت برخوردار‌ نباشد به جای احیا و تقویت موهایتان، به آن صدمه بیشتری وارد می کنید و آن را خشکتر از قبل خواهید کرد. بنابراین انتخاب آرایشگر حرفه ای بسیار حائز اهمیت می باشد. امیدواریم با مطالعه این مطلب، شما را به خوبی راهنمایی کرده باشیم و به آن چیزی که می خواستید دست پیدا کنید.

آیا شما مو کار و یا آرایشگر هستید؟

همچنین اگر شما درحوزه آرایشی و بهداشتی فعالیت میکنید میتوانید با ما تماس بگیرید تا نحوه کار و محصولات شما را در سایت اضافه کنیم با قرار دادن شما در سایت، کاربران  بهتر میتوانند با شما ارتباط برقرار کنند

تماس تلفنی

09395254747

تماس با پشتیبانی در تلگرام

Poshtiban_site@

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *